| VooDau a întrebat:

Am fost cu tata si cu mama la plaja inainte sa plece la nunta toate bune pana mi-a venit chef de football, am crezut ca mingea este in portbagaj (matiz) m-am dus m-am uitat nu era si am lasat cheile in portbagaj. Ce sa fac? Sa le recuperez mai repede ca parintii mei sunt la nunta si nu vreau sa se supere pe mine.

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Asteapta pana se intorc parintii tai, asta daca nu cunosti un mecanic auto, care sa vina la ora asta sa te ajute, ori vreo ruda de-a ta ce sta in apropiere si are cunostinte despre mecanica auto.

4 răspunsuri:
| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Nu prea ai cum happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Vorbeste cu un mecanic de la service, ori cu un sofer mai experimentat. Exista o metoda de a forta un anumit loc in apropierea incuietorii, pe care unii o stiu.

| CautNume a răspuns:

Din cate stiu unele masini (sau toate, nu stiu) au doua chei.Vezi poate o gasesti pe a doua in casa. Poate unde tin actele masinii.
Nu sunt sigura, sper ca nu gresesc.

| VooDau explică (pentru CautNume):

Nu stiu unde sunt actele masinii si varainta cu mecanic e chiar buna va multumesc.