| Dexter_Ciprian_1994 a întrebat:

am o intrebare...Azi am dat sala si eu nu am mai citit la sfarsitul examenului daca am fost admis sau nu.dar banuiesc 80% ca am picat stiu sigur. iar domnu politist mi-a scris ADMIS pe dosar,, cand dau traseul,,, domnul politist care va sta cu mine va vedea cu cate puncte am luat sau nu sala? sau se va uita doar pe dosar si va vedea ADMIS?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu ai primit dosaru ai trecut, ala nu tine cont cate intrebari ai facut bine cand ai dat examenu PC vede cum sofezi aia conteaza sa mergi bine.

1 răspuns:
| Dexter_Ciprian_1994 explică (pentru mgtow):

Pai toti cei care au luat sala au plecat cu dosaru sa se programeze pentru traseu si scria admis la ei.dar eu stiu sigur ca nu am facut 22 de pct si dmnul acela mi-a pus admis...sa nu fie apoi scandal cand dau traseul asta ma intreb eu.