| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, doamna de istorie a fost diriginta surorIi mele si m-a intrebat daca am talent la desen ca sora mea si eu i-am spus ca da, iar ea m-a intrebat daca pot sa-i fac un desen. Ce as putea sa-i fac? Puteti sa-mi trimiteti un link cu poze ce as putea sa desenez, va rog?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Https://ro.pinterest.com/explore/drawings/ Cauta, poate vei gasi ceva.

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine intreab-o pe sora ta cam ce desene ii plac doamnei de istorie. Este mult mai bine.

| analistic a răspuns:

Dali cerere pe Facebook iti dau eu...desenez o grămadă cautare Paul Cosmin am o poza cu un fular maro-verde

| Draghia_Bianca_2002 a răspuns:

O floare. E ușor si draguta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru analistic):

Nu mersi