| IwantANoriginalNAME a întrebat:

Am o intrebare urgenta şi primul raspuns bun primeste funda. Am un nou diriginte care este un domn, problema e ca habar nu am ce cadou sa ii dau de inceput de an scolar. Dati si mie cateva idei, dar nu prea scumpe va rog.

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Eu stiu ca la un domn diriginte nu se duce cadou la inceput de an, dar daca insisti ii poti lua o sticla de vin la 30-40 de lei. succes in noul an.

3 răspunsuri:
| CryChristiAN a răspuns (pentru ynna93):

Vezi sa nu intre in coma alcoolica HAHAlaughing

| fr4t3ll0 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin scump. Eu totusi te-as sfatui sa-i cumperi o sticla de jack. Ar aprecia mult, e ceva de calitate. Mai ales ca ai zis ca e un domn.winking

| ynna93 a răspuns (pentru CryChristiAN):

Am zis o sticla nu vreo 10 litri.