| Alloneforever a întrebat:

Am o intrebare...Voi ce vorbiti cu iubita la telefon timp de o ora?(despre ce?). Cand vorbesc cu cineva la telefon raman fara cuvinte si nu stiu ce sa ziccrying

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine zis cu bff, nu Cu iubita.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Despre absolut orice. Încearcă sa îți dai drumul la vorba și sa spui ce mâncare îți place, sa pui diferite întrebări, ce muzica Asculți, noutăți etc.

| ThePurificator a răspuns:

Vorbitul la telefon este cam inutil la mine. In general, conversațiile se termină după 2 minute cu: la ce oră ne vedem? E mai simplu să vorbești face to face. Când stau acasă, prefer sa fac altceva decât să stau sa vb la telefon... Cum ar fi Sa dorm saaaaau Sa trag un pui de somn sau mă odihnesc... Înțelegi ideea laughing)).

| Lioana a răspuns:

Nu vorbesc la telefon o ora pentru ca e pierdere de timp. Pentru o conversatie atat de lunga e nevoie de o intalnire față in față.
Cand esti față in față cu ea stii ce sa-i zici? Dar ea? Daca nu stiti niciunul ce sa vorbiti poate nu sunteti potriviti unul pentru altul. Unul din voi trebuie sa fie mai vorbaret decat celalalt si sa conduca discutia.

| Alloneforever explică (pentru Lioana):

Ideea e ca sunt ff timid si d-aia nu vorbesc

| Lioana a răspuns (pentru Alloneforever):

Pai cum ești timid dacă ești deja in relație cu fata? Te credeam dacă visai la ea de la distanta.
Timidul nu vorbește pentru că nu are curaj dar tu spui că la tine problema e că nu găsești subiecte de discuție. Citește câteva cărți de dragoste, poate te inspiră.

| RAY a răspuns:

Esti muiere baiete de pui emotia aia, fi barbat, nu ma mir ca nu stii ce sa vorbesti

| Tpuist a răspuns:

Vorbește despre orice. Eu așa fac.