| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, nu grava dar enervanta big grin. Mi-am instalat TuneUp Utilities 2012 (E full programu cu licenta ). Dar cand imi schimb tema de la interfata, si apoi cand deschid pc-ul urmatoarea oara, nu o mai am, ci o am pe aceea originala alba de la Windows. Ce pot face? Ce trebuie sa salvez, sau unde trebuie sa in intru sa setez sa-mi ramana interfata aceea?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Versiunile dupa 2009 n-o fac.

5 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Ce sistem de operare ai? In win 7 nu are efect.
http://www.julien-manici.com/windows_7_logon_background_changer/

| heddy10 a răspuns (pentru Sihastrul):

Windows XP SP3.

| Sihastrul a răspuns (pentru heddy10):

Instaleaza TuneUp Utilities 2009, mult mai bun pentru xp, vista.

| heddy10 a răspuns (pentru Sihastrul):

Da dar nu inteleg de ce nu-mi pastreaza tema?straight face

| heddy10 a răspuns (pentru Sihastrul):

Aaa am inteles! Mersi de ajutorwinking