| lBroken69 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. eram la scoala in ora de dirigentie, si diriginta ne-a intrebat.ce meserie am vrea sa avem..cand vom creste.a venit randul meu sa spun. si am ramas blocat. Eu fac fotbal, de 3-4 ani,joc destul de bine,chiar daca pot si mai mult,dar in acelasi timp sunt constient,ca toti ani acestia de fotbal,i-as putea pierde,printr-o accidentare,sa nu imi gasesc o echipa sau altceva,si mi-am spus ca imi trebuie un plan B,sa nu pierd totul. m-am gandit la unele meserii,dar nu am ceva mai preferat,care sa ma atraga mai tare. acum daca v-as ruga frumos. sa ma ajutati cu niste idei,niste meserii,cat de cat banoase, la un salariu de macar 1500-2000 de lei. niste sugestii,cu ce as putea face in viata.
Cei ce vor da cu gura,face misto, le voi ignora raspunsurile.
Multumesc tuturor! happy
Funda cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Adellee100 a răspuns:

Buna.Daca te pricepi la desen te poti face arhitect. Alte meserii: Avocat, maistor, zidar, macelar etc :3

| lBroken69 explică (pentru Adellee100):

Nu am talent, la dans, cantat, desenat.