| Adryenutzu a întrebat:

am si eu o problema cu pc deci am pe ram 2gb procesor Intel (r) celebron (r) de2, 51gb si placa video ati de 256,,,,, problema este ca, cand imi bag windowsul 7 se instaleaza normal tot si dupa cand ii apara welcom acolo mi se blocheaza.si de acolo nu mai pleaca ..va rog raspunsuri urgente cel mai bun raspuns primeste funda+vot urgent

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu alt CD cu Windows. Daca face la fel s-ar putea sa fie o componenta defecta.

| Adryenutzu explică (pentru Salontanul):

Am incercat dar tot nu nerge! Ce ar putea avea?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Adryenutzu):

Ti-am spus: s-ar putea sa fie o componenta defecta. Numai cine vede poate sa te rezolve.