| Sofia08 a întrebat:

Baieti, am o intrebare pntru voi.ce cadouri v-ar placea sa primiti de la iubitele voastre?

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Orice.
Nu conteaza ce primesti, conteaza gestul.
Faptul ca iti daruieste un cadou e semn ca tine la tine.
Cel mai frumos cadou e sa fie alaturi de mine la rau si la bine, pentru ca va fi rasplatita cu aceeasi monedawinking.

| Sofia08 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Inteleg..sa-i fiu alaturi e cel mai frumos cadou dar avem o relatie la distanta si as vrea sa-i iau ceva ca amintire.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru Sofia08):

Ofera-i ceva care sa poata fi purtat permanet de catre el si care sa-i aminteasca de tine. Ceva care sa dureze multwinking.
Succes!

| Sofia08 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Merci!

| Ochiverzui a răspuns:

Referitor ceea cea spus SynSkellington poti sai iei un ceas de mana.

| Sofia08 explică:

Ma gindeam si eu la asta..cred ca o sa aleg intre ceasul de mina si un breloc personalizat.