| Sp3ciaL0pS a întrebat:

cat credeti ca vor mai exista oameni? dupa cum se vede ca al treilea razboi mondial e pe aproape, e mare pacat de ce oamenii nu pot trai in pace de ce suntem asa rai nu inteleg lumea plina de ura, invidie etc.o spun din nou ca iubesc oamenii si imi doresc sa ajungem tot mai sus voi ce spuneti?

8 răspunsuri:
| fadnox a răspuns:

Sunt si altii care vor sa ajunga tot mai sus si pornesc razboiele astea
dar tu de ce iubesti oamenii, la general as intelege? ~curiozitate

| Northern a răspuns:

În primul rând, învață să folosești punctul (.). În al doilea rând, un război nu poate izbucni DOAR din cauza oamenilor de rând.Iar oamenii bogați, importanți sau cu o anumită putere asupra lumii, nu vor cere părerea nimănui, mai ales nouă.Nu noi suntem de vină.Noi nu avem nici o putere.

| Sp3ciaL0pS explică (pentru fadnox):

Pai suntem o rasa inteligenta dar si rea e un mare pacat sa murim toti chiar daca distrugem natura vom ajunge cat mai sus pe alte planete si sigur mai civilizati dupa mine as vrea sa vad in primul rand pana unde pot ajunge oameni sa descopere toate planetele sa descopere tot universul.

| fadnox a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

A, mai sus la propriu, la ce bun asta? si n-ai prea raspuns la intrebarea mea

| mgtow a răspuns:

Da vina pe adam, din cauza lui am ajuns aici sa ne rupem camasa de pe noi cand nu avem ce manca.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Când vei învăţa să scrii corect, şi ne vei spune care este de fapt problema ta, vom încerca să te ajutăm.
Până atunci, întrebare raportată!
Baftă!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand toti oamenii vor invata sa scrie corect in propria limba si sa exprime o idee logica. Ceea ce nu e cazul tau; nu se intelege nimic din ghiveciul asta. Deci: intrebare raportata!

| Fulbaster a răspuns:

Presupun ca ai dreptate, cat de cat, dar lumea merge cum vrea soarta.