| anonim_4396 a întrebat:

Ce pasiuni aveți și câți bani și timp ați investit in acele pasiuni?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Am avut ca pasiune un joc pe Facebook si nu m-a costat nimic.Dar dupa ce 4 ani l-a jucat dimineata cand ma trezeam si seara cand m-am culcat fcebookul a inchis jocul acela.Era foarte foarte nasol sentimentul.Pe urma acum am ca pasiune descarcatul filmelor ce-mi plac si punerea lor pe dvd plus cumpar carti de anticariat.Aceasta pasiune cu carti cu tot nu ma costa mai mult de 50 de lei.Ei bine daca mi-as permite as putea investi mai multi bani dar e foarte bine si asa pentru ca nu as mai avea unde pune atitia carti si dvd uri in apartament.In afara de faptul ca pun filmele pe dvd am si o evidenta a lor pe ani incepind din anul 1915 de cand am primul film descarcat pana in zilele noastre sunt trecute filmele pe ani.

5 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Îmi place Istoria și lucrurile vechi. Cheltuiesc în jur de 150 - 200 la câteva luni pentru lucruri "vintage" din secolul 20 sau pentru cărți Istorice. Petrec mult timp pentru a citi despre trecut și despre războie. Îmi place mult și e o modalitate bună de a-mi consuma timpul.

| RKBlue a răspuns:

Citesc.
Nu cheltuiesc foarte mult, maxim 200 de lei pe luna, caci citesc si online mult.
Timpul depinde. Uneori cateva ore, in alte zile citesc putin(in functie de timpul disponibil)
Imi place sa alerg.
Nu dureaza prea mult, cam jumatate de ora pe zi si nu costa nimic(eventual cam 5 procente ale bateriei, daca ascult muzica)
Scriu.
Iarasi, depinde. Uneori o ora, 2 alteori cateva minute.
Nu costa mai nimic, in afara de un caiet, niste foi si un creion.

| Superior a răspuns:

Imi place mult designul industrial si masinile.
Mai studiez uneori si programare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imi plac masinile... da nu investesc nimic in pasiunea asta. Doar ma uit, nu pun mana.

imi place sa alerg in ultima vreme... mai mult de 200 lei haine si vreo 500 niste adidasi nu prea am cheltuit altceva. ar trebui sa imi fac mai des timp, doar in weekend acolo. As vrea sa ma apuc iar de mers cu bicicleta si acolo as abaga ceva bani pentru o bicicleta misto.

| DonGiani a răspuns (pentru gemeni6226):

Foarte frumos. happy