| Golyat18 a întrebat:

cum e bine sa te apuci de fumat? Din prima zi 8 tigari sau crescand de la 1/2

7 răspunsuri:
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

La ce e bun fumatul? Tigarile nici macar nu au gust, Iti strici sanatatea si banii pe ele.

| Golyat18 explică (pentru WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos):

Ma calmeza, nu stii ce traiesc...

| gi4284 a răspuns:

Mai bine faci ceva util cu banii.Și mult mai important.fa ceva cu viața ta

| AC4S4 a răspuns:

Nu e bine sa te apuci de fumat. Indiferent ca incepi direct cu un pachet pe zi sau cu o tigara pe zi, nu poti sa spui ca iti faci un bine.

| mont a răspuns:

Nicicum, eventual 2-3 tigari de curiozitate odata, apoi daca iti place cateva tigari la ocazii, e de evitat sa te apuci pe bune de fumat. La inceput oricum o sa te ineci.

| xByte a răspuns (pentru Golyat18):

Daca ai fi fost rational in momentul scrierii acestei intrebari ar fi trebuit sa realizezi deja ca problemele pe care le intampini nu vor fi rezolvate prin crearea altora.

| Lioana a răspuns:

Cel mai bine e sa nu te apuci de fumat. Pentru calmare cauta alte alternative. Eu de exemplu cand vreau sa ma calmez joc solitaire.