| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU!

Daca vrei sa creezi un video pentru Youtube in care narezi videoclipul, de unde iti descarci continut si mai ales continut care sa nu necesite drepturi de autor?

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Pai ce vrei sa narezi? Clipuri cu ocean timp de o ora le gasesti pe tot internetul daca asta vrei sa narezi, fii mai explicit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mirel4412):

Clipuri cu oameni, cu peisaje, cu oameni de stiinta in laborator, copii care se joaca, orice care sa se potriveasca cu contextul.

| Mirel4412 a răspuns (pentru anonim_4396):

De pe Youtube. Daca vrei sa le vezi pe cele care au copyright, te duci mai jos de videoclip si ar trebuie sa ti arate.