| Balonaseplutitoare a întrebat:

din punct de vedere medical dacă ai rinichi polichistic. Ce stare de sănătate ai?

4 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

Tu ce stare de sanatate crezi ca ai?

| Balonaseplutitoare explică (pentru Mieeez666):

Nu știu buna

| Mieeez666 a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Tu ai o afectiune la un organ, acel organ nu este normal/sanatos, are o problema. Exista o posibilitate (fie ea mica sau mare) ca afectiunea aia sa se agraveze oricand. Una-i sa ai o raceala care in 2 saptamani trece, si alta-i sa ai ceea ce ai tu, care, din 3 minute cat am citit pe net, poate dura ani. Doar n-o sa te cheme aia in misiune si tu o sa le raspunzi ca "nu pot ca ma doare-n... zona lombara".

| Mieeez666 a răspuns:

Am vazut ca fumezi/fumai. Vrei sa-ti (re)amintesc ca din cauza fumatului poti face cancer pulmonar, cancer laringian, infarct miocardic si alte boli? Fix de chestiile astea n-are nevoie SRI-ul.