| 7Robert7 a întrebat:

Est normal ca un profesor de lmba engleza care esti diriginta mea sa ne injure si sa fumeze la ore?

Răspuns Câştigător
| heavenn a răspuns:

Tu ce spui? Evident ca nu este normal sa faca asa ceva straight face. Ar trebui sa luati masuri. Sa discutati cu parintii si directorul, iar acesta va stii ce sa faca in privinta ei.

11 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna!
Nu ca nu este normal.Ea din contra fiindca este profesoara si mai ales diriginta ar trebui sa respecte copii si sa se poarte cu ei ca si cum ar fi ai pentru ca de asta s-a facut prfesoara dar infinte nu poti sa te mai astepti nimic de la profesori in Romania

| 3mY20002121 a răspuns:

Nu din punctul meu de vedere nu este normal ar trebui sa anuntati directorul sau sa le spuneti parintilor sa faca plangere. Parerea mea

| 7Robert7 explică (pentru heavenn):

Am facut asta...si a zis ca tot noi suntem de vina

| ellylovesmilkacupete a răspuns:

In mod evident cu este normal. Atata timp cat in regulamentul scolar scrie ca este interzis fumatul in scoala si ca este interzisa folosirea de injurii iti poti da seama ca nu se refera doar la elevi, ci si ca profesori ar trebui sa erspecte acelasi regulament avand in vedere ca 6 ore din zi le petrecem cu cate un profesor si ei ar trebui sa ne fie modele. Trebuie discutat la o sedinta cu parintii lucrul asta dar daca spui ca ea este diriginta atunci ar trebui sa va strangeti cativa si dupa ce ea pleaca de la sedinta sa rugati parintii sa va acorde cateva minute si sa le spuneti detaliat care este situatia. Ei sunt singurii care pot lua o masura in fata domnului director/doamne directoare. Sper ca te-am ajutat. Funda?:d

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da este foarte normalsmug! Sa nu incerti sa o opresti sau sa o spui directorului/directoarei ca faci un delict tinere!

NU!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru 7Robert7):

Pai.de ce sa fiti voi de vina?

| 7Robert7 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Parerea mea este o handikpatalaughing am vrt sa vad ce cred si altii

| Nolkyz a răspuns:

Macar va lasa sa fumati cu ea?batting eyelashes

| Esti9buna a răspuns:

Super smecher vreau si eu o profa d.asta laughing)) da macar note mari?laughing)

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru 7Robert7):

Handikapata a?
Pai atunci handikapata sa fierolling on the floor
Bravo!

| 7Robert7 explică (pentru Esti9buna):

Da ii place sa dea 3 4 5laughingcam atat