| Idkidk a întrebat:

Eu de fel sunt geloasă. Dacă cineva îmi spune că cineva e frumos/oasă, sunt geloasă. Şi asta cred că mă face specială. happy Cred că sunt din multe părţi diferită de ceilalţi, şi o consider o calitate. Niciodată nu mi-a plăcut să fiu copiată, să fiu judecată pe nedrept, şi cred că nimeni nu agrează asta. Fiecare om este special în felul lui.
Care credeţi că este calitatea voastră unică? Credeţi că sunteţi unici?

11 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Eu sunt realist si negativist lumea imi zice ca e bine sa ai incredere in tine si sa speri ca lucrurile vor iesii in favoarea mea insa eu sunt de parere ca e mai bine sa te astepti la cel mai rau scenariu posibil. asa esti pregatit sa infrunti problemele si nu vei fi dezamagit ca nu a iesit cum sperai.

| Idkidk explică (pentru Bobby711):

winking Da. Este adevărat!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu cred ca sunt unic dar am si eu calitatile mele.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

happy Eu cred că fiecare om e unic!

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Idkidk):

Fiecare cu parerile lui pana la urma.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

Da, gusturile nu se discută!

| RAY a răspuns:

Mie numi place sa ma laud cu calitati, nu chiar vad ca uni sunt parti din personalitatea mea, cand mai raspund ma gandesc la mine si vad ca multi sunt ca mine

| Idkidk explică (pentru RAY):

winking Ai dreptate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Calitatea mea unica? Cred ca toti oamenii o au. Si anume perspectiva de a privi lucrurile

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

smug Da, fiecare priveşte lucruile dintr-o perspectivă diferită.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Fie că vrem, fie că nu, suntem unici!