| CMGeorge98 a întrebat:

Salut TPU! Imi puteti recomanda cateva carti pe care sa le citesc atunci cand sunt deprimat(tot timpul) si nu stiu ce sa fac cu viata mea, cand totul nu are rost si vrei intr-adevar sa te apuci de ceva dar nu sti ce sa faci pentru ca esti prea ratat sa faci ceva bine?( stiu, ciudata intrebare. Scuze)

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Singura și cea mai buna alegere este sa vorbești cu un psiholog. Cărțile nu te vor ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terapia prin râs - Lenny Ravich.

| Valkyrie95 a răspuns:

Decat sa citesti carti motivationale mai bine te uiti la un TEDTalk pe acest subiect.
Uite unul bun: https://www.youtube.com/watch?v=TQMbvJNRpLE&ab_channel=TEDxTalks

Daca totusi vrei sa citesti, poti incepe cu Mel Robbins -"Regula de 5 secunde".