| anonim_4396 a întrebat:

In cateva saptamani e concursul de talente la scoala. Prietenul meu vrea si el sa concureze dar nu stie ce talent are. Stiti voi niste idei pentru concurs in afara de dans sau magie... fundita

Răspuns Câştigător
| Leloluch a răspuns:

Eu personal ti-as propune sa incerce prietenul tau :step, origami, iluzionism, o sceneta de comedie ( cu acesta am castigat locul 2 la un concurs de talente din scoala ) rostirea cuvintelor pe dos. Totusi gandinduma, sa incerce sa faca o sinfonie cu clopotei am auzit (un si mi-a placut ), sau sa fac jonglerii cu minge de baschet, cel mai tare ar fi parcur peste niste obiecte.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Leloluch):

Cum adica origami?

| Leloluch a răspuns:

Origami arta plastica din hartie care, o vei impaturi sai dai o forma, aceasta se practica rapid, cauti pe net diferite constructii din hartie numite origami.