| steaua4everful a întrebat:

In legatura cu angajarile pe care le face armata acum, cu acele 2020 de posturi libere, nu m-am lamurit, trebuie sa ai sau nu bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| immaBeast a răspuns:

Ai măcar liceul terminat?
Bun!
Eu am doar profesionala ( 11 clase ), mi-a spus din start că dacă nu am cel puţin liceul ( 12 clase ), şansele sunt foarte mici să fiu acceptat.
Încă o chestie, de preferat să nu porţi ochelari de vedere ( să nu ai dioptrii mari ), o să te trimită la control şi o să-ţi spună ei dacă eşti ok sau nu.
Succes!

2 răspunsuri:
| steaua4everful explică (pentru immaBeast):

Am 11 clase profesionala + 2 ani liceu. Cred ca merge, nu?