| Iяiηα a întrebat:

Pe la varsta de 13 ani, 1.55 m inaltime cm cate kg ar trebui sa ai? Am o prietena care ar dori sa afle repede.Multumesc.Scuzati categoria.Acord funda happy

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Da,dar am vazut foarte multe persoane care erau micuti de stratura si mai plinuti de aceea am spus ca e posibil sa fie mai plinuta. greutatea ei trebuie sa fie in jur de 45-55 happy maxim 60 big grin,

7 răspunsuri:
| LostInHell55 a răspuns:

Buna happy la 13 ani este destul de micuta la inaltime happy, se spune ca cei mici sunt mai plinuti happy, pai normal ar trebui sa aiba in jur de 50 de kg happy

| alex0110 a răspuns:

Greutatea ideala( conform IMC) ar trebui sa fie in jur de 45 de kg, sau cuprinsa intre 40 si 55 de kg.

| MIru a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ai 48-49 kg. Sper ca te-am ajutat!

| Iяiηα explică (pentru LostInHell55):

Pai nu e chiar scunda, nici eu nu mai stiu ce sa zic, mi-a zis ea sa scriu 1.55, are cam 1.60 si ceva dupa cum arata.De plinuta, nu e deloc, e exact cum ar trebui sa fie.Mersi de raspuns

| Iяiηα explică (pentru LostInHell55):

Ok.Mersi mult

| Clauvdgg a răspuns:

In jur de 50
45-55 happy

| Iяiηα explică (pentru Clauvdgg):

Multumesckiss