| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca aceasta intrebare o sa va para mai stupida dar se zice ca nu este bine sa dai intr-o fata nici macar cu o floare. happy Dar unii colegi ( baieti) din clasa de la mine dau in fete cu picioarele si cu pumnii.Ce parere aveti despre astia? Nu merita acesti baieti cinșpe mii de palme? straight face

7 răspunsuri:
| SoCrazyDeeeea a răspuns:

La fel e si la mine in clasa...ai dreptate merita o gramada de palme

| W3R4 a răspuns:

Nu,merita castrati!

| Andr3 a răspuns:

Se numesc "P.O.R.C.I 'happy depinde daca dau serios sau dau in gluma.Pt ca daca ar da tare, sa le loveasca iar lor nu le-ar placea peruspun ca s-ar duce al dirigentele clsei, doar nu stau k proastele sa isi ia bataie. Poate tipii respectivi glumesc k ele si pe ele nu le deranjeaza

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Tre sa recunosc uneori mai trebuie certate...dar nu batute! Alea nu sunt persoane!

| AndreAndree a răspuns:

Asta'i Romania!

| Crucified a răspuns (pentru Andr3):

Nu glumesc cu ele, ei chiar o iau in serios.

| ski a răspuns:

Unu la mana, ai o clasa plina de dobitoci, ca multe altele laughing Doi la mana, fetele alea sunt cam....ahem.....toante? Eu nu as sta degeaba si altii sa dea in mine, ce naiba laughing