| V4lty a întrebat:

Sunt in clasa a 7 si trec imediat intra 8 si nu prea stiu la ce profil sa dau. Imi place foarte mult istoria desenul si biologia.
Ceva ideii?

Răspuns Câştigător
| mara11654 a răspuns:

Nu ai pentru ce.dar ti-au mai ramas stiinte sociale si mate-info....sau un liceu de artehappy.

4 răspunsuri:
| mara11654 a răspuns:

La filologie sau bio-chimie...Dar depinde poate nu iti place chimia si la filo romana, limbile straine

| V4lty explică (pentru mara11654):

Neaaa nu prea imi place chimia si nici nu ma dau in vant dupa limbile straine dar mersi oricum

| V4lty explică (pentru mara11654):

Multumesc ^^

| mara11654 a răspuns (pentru V4lty):

Nu ai pentru ce.:d