| SharkyCrazyBoy a întrebat:

vreau sa va cer o parere : http://i41.tinypic.com/8vxlaq.jpg Vreau sa mi-l fac! Am facut cursuri de calificare ca bucatar si am muncit in domeniu, si imi iubesc meseria! Cam cat credeti ca m-ar costa? (Scz categoria)

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

E mic, simplu, si nu necesita multa munca deci as spune ca manopera ieftina si materialele ti-ar mari pretul cu maxim 30 de lei. Cred ca te incadrezi in 50 de lei daca artistul este profesionist si foloseste vopsele de calitate.
Iubeste-ti meseria ca e foarte frumoasa.

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Pai stiu ca se pot face cursuri de calificare gratis la cei de la ITM.

| SharkyCrazyBoy explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Intrebarea e, cam cat m-ar costa tatuajul. laughing eu am terminat cursurile de calificare