| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU vreau sa va intreb fetele imi puteti raspunde cat puteti voi de sincere, pentru voi un baiat conteaza sa aiba masina, gen sa va plimbe etc, nu va judeca nimeni daca sunteti sincere, nu inseamna ca sunteti materialiste, multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| gritt a răspuns:

Al meu e anxios la volan, nu ii place sa conduca. Nu conteaza pentru mine. Dar iti usureaza viata o masina si mai alunga monotonia plimbarile.

4 răspunsuri:
| Dariaa90 a răspuns:

Nu contează, atâta timp cât băiatul/bărbatul este cerebral și rezonezi cu el, aspectele legate de mașina, etc nu au nici o valoare. Pana la urma siguranța ți-o oferă el nu mașina lui.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru gritt):

Da asa e iti dau dreptate, ai funda!

| AnemonaP a răspuns:

Nu a fost vreodată un criteriu după care să-mi aleg partenerii, însă, ar fi bine sa aiba mașina. Eu am masina și nu mi-ar placea sa aștepte la mine sa îl duc nu stiu unde pentru ca el nu are pemis sau mașina. Orice persoana ar trebui sa aibă permis. E un must have

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Contează să aibă înțelepciune.