| laudima22 a întrebat:

Salut, vin cu o întrebare, eu am cont de Tik-Tok, și am doua conturi, unul mic, altul mare. adică mai pe românește am băgat banii, bani mulți în ele. O persoana m-a blocat pe Tik-Tok, eram prieteni, dar eu mai am un cont de rezervă sa zic. și persoana aceea e prietenă cu mine, eu îi pot da ei mesaje, dar oare le vede?! Mă repet suntem prieteni, și ea la fel, are două conturi, unul sunt blocat ???? iar celălalt suntem prieteni. Întrebarea mea este daca ii dau mesaj îl poate vedea?! Știu că acolo sus apare "comută" "contul". Îi apare notificare pe cont, sau trebuie sa intre în cont să vadă?! A răspuns la un comentariu pe data de 2023-12-22. Sau poate le vede dar nu răspunde, că nu are nici status din ăla că e activă, bulină din aia cu verde, dar eu o văd mereu la mine în privat/chat. Ca fiind offline, dar oare vedea mesajele, sau cum! Și pe celălalt cont apărea offline și îmi dădea mesaje în privat. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tu si obsesia ta pentru femeia aia matura.
Esti problematic tipule, ti-am mai zis, numai sta dupa una oarecare, cauta-ti o fata de varsta ta!
Pierzi timp mult din viata ta degeaba, hartuind pe una care e satula de viata!
Treaba ta tipule!

| laudima22 explică (pentru Simpatic):

? hmmm.

| MarianWLF a răspuns:

Iar tu cu aceeasi obsesie, picteaza-ti o icoana cu ea si pune-o langa pat, poate te ajuta.

| Violleta2022 a răspuns:

Femeia aia te-a blocat ca sa scape de tine, asa cum ai spus si in topicurile anterioare.
Bagatul banilor a fost pentru ca asa ai vrut tu, nu pentru ca te-a obligat cineva, deci nu iti datoreza nimic, femeia aia.
Daca o mai hartuiesti mult, vezi sa nu te trezesti ca te reclama la politie, ca nu-i normal ce faci.