| StanculescuDoru a întrebat:

Salutare! Am o întrebare pentru cei care au cumva videoclipurile cu spectacolele vechi ale trupei "Vacanța mare" din perioada anilor ‘90. Mai exact, caut o anumită scenă, în care Mugur Mihăescu parodiază rețeaua "hotline" a acelor vremuri, iar lângă el apare și fostul membru, Dan Sava, îmbrăcat în femeie.
Dacă are cineva idee din care spectacol face parte acea scenă, aș aprecia enorm ajutorul!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le gasesti pe toate pe Youtube, nu sunt multe, treci repede prin ele

| StanculescuDoru explică (pentru suntserios):

Din păcate nu sunt toate. am făcut deja ceea ce zici tu și nu am găsit la niciunul din cele postate pe YouTube.