| MariusE a întrebat:

Salutare, am o mica problema cu messul, am intrat sa vad arhiva mesajelor, am deletat toate mesajele de acolo iar acum cand vreau sa vad noile mesaje nu imi mai apare nimic. O solutie va rog.

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Verifica daca functia de salvare a mesajelor este activata. Daca nu se v-a remedia, si functia este actvata, re-instaleaza-l.

Succes!

| MariusE explică (pentru Lumine):

Multumesc pentru tips dar deja le incercasem inainte sa postez intrebarea si nu au avut nici un efect. Altcineva cu alte idei daca stiti ca rog.