| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o curiozitate. voi ce faceti pe pc cand va plictisiti? adcia de exemplu seara. eu nu prea am nimic ce face si e o plictiseala groaznisalaughing imi puteti da ceva idei, site-uri. orice? happy

Dau >fundica:

11 răspunsuri:
| AndraBm3 a răspuns:

Joaca Transformice! E un joc super! te pup :*

| cristinela4 a răspuns:

Incearca siteul m.odnoklassniki.ru, sper să-ți placă. Baftă!

| cristinela4 a răspuns:

Poți de asemenea să urmarești filme!

| Vvistula a răspuns:

Joaca wow pe freaks sau raspunde ca pe TPU cat poti de mult happy

| T0T a răspuns:

Vorbesc cu cel mai bun prieten si mai raspund pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Vvistula):

Pai. nu stiu ce sa zic. mi-ar placea ceva gen strategie pe browser. ceva fain happy

| LoveSleep a răspuns:

Mă uit la Bordea.

| Vvistula a răspuns:

Strategie in browser nu stiu, adica jucam intr o perioada ikariam si triburile dar ma atrage mai mult cea de alta amploare gen Knights of honor, seria total war, Empire Earth, Age of empires si pot continua asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Vvistula):

Inteleg. mersi de propuneri happy

| Doub a răspuns:

Ma uit la filme, anime sau documentare.

| Kaℓi a răspuns:

Poti asculta muzica.
https://www.youtube.com/watch?v=638Z3ftcpaQ
Dar, asculta pe bune.