| Sunflower1503 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele emo?
Vi se par ciudate, diferite, lesbiene si le dați laoparte sau nu aveți nicio problema cum sunt și vă purtați cu ele că și cu celelalte fete?
Adică, de ce unii au probleme cu rockeri?

8 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu am nici o problema cu fete de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma comport cu ele ca si cu restul fetelor. Nu dau 2 bani. Trec pe langa ele de parca nu ar fi acolo.

| Drimmero a răspuns:

Mi se par ca oricare alta fata, doar ca sunt diferite si ies in evidenta prin ceva anume, doar prin stil, nu prin altceva.

Sunt mai introvertite ele de felul lor, majoritatea astfel de fete.
Legat de ultima parte,, exista categorii de oameni care nu sunt placuti de alte categorii de oameni, daca ai ceva cu o persoana, este bine sa ai ceva doar cu ea, nu sa generalizezi, asta ca fapt divers.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu le consider ciudate, dimpotriva ce e diferit, original si iese un pic din tipare ma atrage instantaneu. Nu stiu ce au alti cu rockerii de ii catalogheaza in fel si chip pentru simplul fapt ca asculta un gen de muzica- altul decat manele-si indraznesc sa aiba un stil vestimentar propriu, sa fie ei insasi...i like them.

| Drimmero a răspuns (pentru HazelEyes77):

Peste tot vor fi generalizari, asta se stie de cand e omenirea pe pamant.
Nici noi microbistii nu scapam de critice aduse si jigniri doar pentru ca avem o pasiune pentru echipele de fotbal, deci peste tot exista noroi improscat spre o categorie sociala,, daca pot sa-i spun asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi se par ciudate, chiar bolnave psihic.
N-are nicio legătura cu muzica.

| Emma30555 a răspuns:

Emo nu înseamnă rocker

| RAY a răspuns:

Imi plac fetele care se imbraca gotic