| UnchiulRamiz a întrebat:

Salutare! Daca imi stiu din cap CNP si seria la card inseamna ca am memorie buna?

4 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Nu neapărat; uită-te la un număr de telefon nou puțin, și dacă l-ai reținut și până a doua zi atunci e posibil. Trebuie sa ai memorie vizuala, cu antrenament poți să ai o memorie destul de buna și dacă consumi nuci.

| UnchiulRamiz explică (pentru Mindfulness):

Mananc in fiecare zi aproape sambure de nuci. Numarul de tel al lui maicamea si al meu le-am memorat

| Mindfulness a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Trebuie sa știi minim 5 numere frate sa ai o memorie buna! Tu oricum prost nu ești! Tu meriti sa ai o sotie, o familie, sper să reușești să îndeplinești acest scop. Eu știam 6-7 numere, chiar, 8 și de când am jucat la jocuri nu mai știu nici numărul meu laughing îmi uit parola și la Facebooksad
Eu înainte daca mă uitam câteva secunde la un număr nou îi memoram, acum de când m-au traumatizat jocurile nu mai pot!
E bine, înseamnă că ești pe drumul cel bun.

| UnchiulRamiz explică (pentru Mindfulness):

Si eu mi-am mai incurcat nr personal laughing E de ajuns 2 decat niciunul happy