| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU. Dacă după trimiterea unei cereri de prietenie pe Facebook îmi apare doar că "urmăresc" persoana respectivă, înseamnă că nu mi-a acceptat cererea de prietenie? Mulțumesc?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu ti-a acceptat-o inca sau a respins-o!

| Decebal a răspuns (pentru lpavel):

Daca a respins cererea nu trebuia sa apara pe profil optiunea sa-l adaug din nou?

| Standt a răspuns (pentru Decebal):

Ba da. Inseamna ca nici nu a acceptat-o dar nici nu a respins-o. E cumva in asteptare.

| lpavel a răspuns (pentru Decebal):

Daca ti-a respins cererea nu-ti va mai aparea niciodata sa-l adaugi, numai el te va mai putea adauga tu nu din cauza ca te-a respins!