| NarcisMoisaMihai2000 a întrebat:

Salutari TPU... Am si eu o intrebare? Am o pagina pe facebook dar nu am adunat multe like-uri. si as vrea sa o promovezi dar nu inteleg ceva... daca promovez castig bani sau trebuie sa dau bani? Cine ma ajuta ii dau funda happy multumesc.

Răspuns Câştigător
| RazvanXD21 a răspuns:

Trebuie sa dai bani si nu câștigi nimic...mai bine intra pe un grup pentru creșterea like-urilor si o crești singur fără nici un ban...adică faci schimb de like-uri...

2 răspunsuri:
| Walker16 a răspuns:

Pentru a te promova, te înțelegi cu persoane cunoscute sa îți facă publicitate.
In cazul in care tu promovezi pe cineva câștigi bani de la persoana respectiva (depinde de înțelegere )

| NarcisMoisaMihai2000 explică (pentru RazvanXD21):

Dar nu sti vreo metoda ca sa castig bani pe net?