| Done_Diana_Corina_1997 a întrebat:

Scuze de categorie, dar am nevoie de ceva urgent...care sunt functiile orasului New York? ceva cat mai explicit daca se poate nu cu liniute...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce functii? Ca nu inteleg? Nu te miri ca nu ti-a raspuns nimeni la intrebare?

| Done_Diana_Corina_1997 explică (pentru darrio2007):

Am gasit oricum, ma refeream la comert la migratii chestii de astea, dar am gasit, multumesc...

| MissIndependent96 a răspuns (pentru Done_Diana_Corina_1997):

Ai putea sa imi spui si mie ce ai gasit? ca eu am cautat dar nu prea am gasit cine stie ce..Multumesc frumos!

| Done_Diana_Corina_1997 explică (pentru MissIndependent96):

Nu le mai am. am avut ceva in power point si le-am predat...scuze...