| anonim_4396 a întrebat:

Se poate cumpara mancare suficienta cu 100 lei pe luna? Dati-mi niste idei ce as putea cumpara/gati de banii astia, please.

5 răspunsuri:
| greenakaweed a răspuns:

La preturile din ziua de azi?! Nu prea ai cum...o sa mori de foame. Eu cheltui pe saptamana in jur de 2 milioane doar strictul necesar si mancare accesibila. Poate doar paine sau mamaliga. Nu stiu, parerea mea e ca nu prea ai cum.

| greyhound a răspuns:

Daca poti trai cu o eugenie pe zi...

| adrianadi97 a răspuns (pentru greyhound):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) buna asta frateeee

| Seducatorul a răspuns:

Asta ar insemna 3 lei pe zi! Da iti ajunge de o paine si o doza de bere!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cheltui 100 ron pe 5 zile numai pe mancare, si nu prostii (chipsuri, bere, dulciuri) sau mai stiu eu ce alte mofturi (somon, icre negre)

iei o paine, o salata, o rosie niste branza, un piept de pui, o sticla de apa se duc 50 dintr un foc si mananci 2 zile din ce am enumerat eu acolo