| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sparge un cont de Facebook? Intreb pentru ca cineva mi-a zis ca poate sa imi afle parola si mi-e cam teama, se lauda ca e hacker...

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Ți am răspuns pe privat, pentru a nu da idei unora.

7 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Acel cineva are acces la calculatorul tau? Sau la unul din calculatoarele de pe care te loghezi pe cont? Daca da, atunci poate.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Lioana):

Nu

| RAY a răspuns:

Da,se poate, dar daca esti atenta nu poate

| Donsavas a răspuns:

Se poate doar dacă are acces la dispozitivele tale. Ai grija! Furtul de informații este o infracțiune și violare a bunurilor personale. Il poti reclama si nu e de glumit. Fie si minor, plătește.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine se lauda ca e "hacker" clar nu e unul.

| Bondarel99 a răspuns:

Si tu esti foarte destept daca crezi ca nu se poate sparge un cont de Facebook...nu oamenii obisnuiti si destepti ca tine, nu despre ei vorbesc, ci de oamenii care ar putea sparge chiar si serverele de la NASA (ce sa vezi, exista!). Dar mai citim si noi? Sau doar ne dam mari si tari pe un site de copii ca noi le stim pe toate?

| Cellza666 a răspuns (pentru Bondarel99):

Fa proasto tu cum de ai internet la casa de orfani laughing laughing laughing