| anonim_4396 a întrebat:

Sondaj de opinie: Cu cine votezi pe 6 dec, basescu sau geoana?

48 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Hai ca esti amuzant tongue

| clauss a răspuns:

Eu unul nici nu votez, nu-mi da nici geoana si nici basescu sa mananc, daca muncesc am daca nu nu vine ei sa-mi plateasca ratele. in orice caz care ia presedentia se afla intr-un mare rahat si nu stiu daca o scoate la capat

lolita
| lolita a răspuns:

Mai, nu stiu de ce-l criticati atat pe Basecu, eu am avut multe avantaje de pe urma mandatului lui si ma bucur ca l-am votat acum 5 ani. si apropo criza este mondiala, nu numai in Romania.

| anad a răspuns:

Si Geoana cu ai lui au condus tara 3 mandate. Ti-au facut palat? Am vazut si noi ce au facut fiecare!

| Ana a răspuns:

Cu basescu

| fabiola a răspuns:

Toata lumea da idei, la munca cine se inscrie?

| EUSIATIT a răspuns:

Consider ca nici nun nu merita si oricum suntem vinduti, te astepti daca ea, G sa ti dea ceva gratis sau sa schimbe ceva in 2 zile >>? nu sigur nu vom suferi si mai mult la anul 2010 si inca datoria nu ne lasa si e mareeeeeeeeeeeeeeeee asa ca viseaza in continuare...

| selef a răspuns:

Daca tot faci un sondaj, atunci mai sondeaza ca esti doar la suprafata.

| smaranta a răspuns:

Bravo prieteni! pana aici sondajul de fata demonstreaza clar ca Basescu va invinge! Te chinui degeaba amice, nu tine laughing

| Irina a răspuns:

Dar Basescu e cumva vinovat de criza? sau e cumva Basescu guvernatorul BNR? Sau poate ai uitat ca din cauza lui Tariceanu nu a putut face nimic, sau poate ai uitat ca Romania nu e republica prezidentiala si presedintele nu poate face mare branza. Ia si voteaza in continuare cu Geoana sa te conduca Iliescu o viata intreaga, ca noi asa meritam!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
De ce vrei să ne ispitești?
Chiar crezi că noi nu am văzut ce a făcut Băsescu cu țara? Tot aici locuim și noi!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-mi 3 motive ca sa il votez pe geoana.
Si mai mult ca sigur esti un utilizator TPU de mult timp.
Esti la fel de fals ca si stapanul tau care ti-a dat un kg de zahar si unul de ulei.Sclavule!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@fabiola, de ce sa se mai duca la munca cand le da geoana si hodorogul ulei si zahar?
Nu vezi cat sunt de fericiti?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai uitat sa ne dai sacosica cu zahar, ulei si alea aleahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si PSD ul ce a facut de dupa revolutie incoace? Votez Basescu. Jos comunistii si Iliescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basescu...cred ca-i raul cel mai mic...sa fim sanatosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Geoana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huu Geoana! Hai Traian Basescu! PD-L pan' la moarte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Băsescu este preşedinte şi o să fie votat din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Sondaj de opinie:Cu cine votezi pe 6 dec basescu sau geoana? iti dau o idee geoana...basescu a avut 5 ani la dispozitie sa faca ceva...si nu a facut nimic decat datorii la FMI ce asteptati. voteaza mircea geoana". Ideea ta nu se aseamana cu ideea mea. Ce zici de asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basescuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-l votez pe cel ce a fugit de munca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Geoana? Sau Iliescu, Nastase, Vanghelie si toti mogulii?
Base a facut imprumut FMI? Revino-ti...cine si-a batut joc de Romania cand era pe super crestere economica? Nu cumva PNL?
Base in 5 ani si-a pus in cap toti mafiotii... de ce? Ca i incurca?
Psd a fost la guvernare 10 ani si tot degeaba...
VOTATI BASESCU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basescu a avut 5 ani la dispozitie dar PSD a avut 15 din 20 si a distrus o tara care a ajuns in mina a patru moguli. deci hai la vot cu Basescu. l

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

At de ce basescu pe afisele electorale nu a mai scris promisiuni? numa basescu pentru romania? acum 5 ani a scris promisiunu pe care nu lea indeplinit si s-a gandit ca daca scrie si acum promisiuni nimeni nu la vota acum numa "Basescu pentru romania si chestia aia cu din 441 in 300...wsm ii un pervers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu votez Mircea Geoana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Votez Basescu si peste 5ani