| stelyii a întrebat:

Spuneti-mi 10 lucruri pe care vreti sa le faceti măcar o singură dată în viaţa asta!

9 răspunsuri:
| RichAmberRae a răspuns:

Sa iubesti sa fugi de acasa sa adormi pe plaja sa faci sex in grup sa canti pe scena sa visezi sa te pierzi sa mergi in tabara sa faci alpinism sa plangi sa te arunci de pe un bloc sa pilotezi un elicopter sa sari cu parasuta sa ucizi pe obama sa calatoresti in desert sa incerci lsd sa vezi o oaza sa joci intr-un film sa mergi cu avionul sa te dai cu sania sa fumezi iarba sa te sinucizi etc

Răspuns utilizator avertizat
| papusica987 a răspuns:

Buna!
As vrea :
-sa merg in Brazilia.
-sa merg in desert.
-sa fac plaja in Bora Borablushing
-sa joc intr-un film.
-sa il cunosc pe Gerard Butler.
-sa il sarut pe 50 cent day dreaming
-sa conduc un porsche panamera.

| stelyii explică (pentru papusica987):

Hmmm nice!

| papusica987 a răspuns (pentru stelyii):

batting eyelashes

| stelyii explică (pentru papusica987):

Cati ani ai?

| papusica987 a răspuns (pentru stelyii):

17:*

| stelyii explică (pentru papusica987):

Multi inainte

| papusica987 a răspuns (pentru stelyii):

La fel si tie