| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Stie cineva de ce imi dispare ultima intrebare pusa? Eu am intrebari raportate dar la fioecare scrie motivul raportarii, dar ultima intrebare mi-a disparut de 2 ori si nu am sters-o, imi poate explica cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu stiu....trimite-le mesaj la 'Contact' de ce iti dispare.

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pai cred ca s-au saturat de cabane laughing)

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

Da, dar de ce nu este raportata asta nu inteleg? am sute de intrebari de spre cabana raportate si imi apare motivul dar asta dispare pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU a introdus de luna aceasta un nou alineat in regulament care stipuleaza clar ca intrebarile pot fi respinse pe motivul: cabana.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Mie mi-au sters intrebari care se refereau chiar la raspuns.Nu am fost vulgar nu am jignit, etc. De ex zicea unu cum sa se omoare si i-am dat cateva variante.I-am raspuns la om la intrebare nu suntem site de religie sau alta organizatie pro-viata.Sunt curios cine e la conducere.

| Fatamuntilor a răspuns:

Respinsa sau stearsa?
In cazul in care e respinsa,apare pe site, dar cand dai clic pe ea, te intorci la pagina principala! Sau doi utilizatori ti-au raportat intrebarea si va fi in atentia adminilor.
Apare la postari sterse de admini?
Din intamplare ai repetat aceeasi intrebare (idee)
In orice caz, poti scrie la admini, nu cred ca vei primi raspuns seara asta. poate incepand de luni!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Fatamuntilor):

Am trimis plangere la contact vad ce rezolv

| RAY a răspuns:

Conspiratia dragul meu, iluminati, controlul lumii, paranoia

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Sau e cineva invidios ca nu e invitat la cabana

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Fatamuntilor):

Stearsa, daca era respinsa/raportata scria motivul cum scrie si la alte intrebari raportate ale mele, dar asta pur si simplu nu mai e in lista intrebarilor mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca site-ul e nord coreean
p.s. imi plac pozele tale laughing