| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte curioasa... vreau si eu sa stiu un lucru care va place in mod special la voi?(indiferent ca este legat de fizic sau nu)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa fie cam ciudat cred :s
Imi place sa vad lucrurile cum sunt, nu cum vreau eu sa fie -e mai greu la inceput, apoi te obisnuiesti.Sa vad totul intr-un mod obiectiv.
Imi place "abilitatea" mea de a amana lucrurile apoi sa fac in o zi cat nu faceam in 10. laughing Perfect echilibrat,nu? - aproape rezolvata situatia asta.
Urasc aroganta,asa ca fac tot ce imi sta imi putere sa nu fiu arogant,nu ca as avea motive,dar stii cum e "chiar si sclavii se vad regi" laughing Am adus vorba de asta, ca in trecut eram si ca mi-ai zis ca sunt modest big grin
Imi place ca am ales o anumita cale, chiar de nu stiu cum si ce am de facut momentan. :s
Tie ce iti place la tine, fie ca e vorba de gandire, fizic sau orice? big grin
La fizic, imi plac ochii.

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buzele și faptul că empatizez foarte bine cu oamenii

| Drimmero a răspuns:

Imi place ca sunt inalt, ca nu sunt delasator si ma consider un luptator si ca sunt indraznet cand trebuie, dar stiu sa tac in momentul potrivit/

| deeeaqq a răspuns:

Părul
Picioarele
Aroganța
etc
Totul, na

| justanotheruser99 a răspuns:

Pot spune ca imi place ambitia, vointa, ochii mei (uneori imi plac, alteori mi se par banali, dar acum m-ai prins in momentul acela in care imi plac laughing )

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai, luptatorule! laughing Tu chiar stii sa taci?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Evident, cand stiu ca nu e de mine un lucru, stiu sa tac si sa nu comentez,, dar cand ma pricep la un subiect, iti fac si romane pentru ca sunt sigur pe mine

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu chiar scriu romane laughing
Politiste, thriller, istorice (ma inspir din unele subiecte-ex: Primul Razboi Mondial, Secolul luminilor, antichitatea greco-romana). Pana acum am scris 2, dar deocamdata sunt la stadiul "scriu, dar pastrez pentru mine".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambitia si ochii cand am pupilele dilatate. Tie ce-ti place la tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place ca sunt perfect. In rest, nu prea imi place nimic.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti modest si carcotas. big grinbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

Trebuie sa fi tu asa atenta? :o

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

La tine da. happy
Spune totusi ce iti place, sa vad daca imi place si mie.batting eyelashes

| T0T a răspuns:

Păi...Îmi place că sunt limitat și imperfect, îmi place că pot să mă bucur de unele lucruri ca un copil și îmi place că pot iubi lucrurile pe care eu le consider frumoase și îmi place că le consider așa deoarece le pot admira în anumite moduri specifice acestora.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Clar, anchi544 o sa-ti dea funda pentru acest raspuns. laughing
Nu ne intelegem la aroganta, eu cam sunt dar o sa ma distantez sa nu iti creez neplaceri.
Sa nu pleci acum, vreau sa imi lamuresti o postare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

O sa fac o exceptie pentru tine, daca esti aroganta laughing
Si ce postare?
Mi-e foame.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/......e-cine-ne/

Ultima.
Pofta buna. :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pleaca ba