| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singuru baiat din clasa...( e o facultate unde vin multe fete)

Si cred ca o sa ma simt nasol. Nu as vrea sa refuz facultatea pentru asta sad

Va rog dati-mi niste sfaturi de incurajare!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am fost intr-o clasa, in liceu, in care erau 29 de fete. E adevarat ca eram 4 baieti dar ne-am simtit foarte bine. Majoritatea fetelor sunt mai serioase si, sincer, nu vad de ce te-ai simti rau intre ele! Dupa 3-4 luni te vei simti excelent.

| T0T a răspuns:

Cum zicea Drimero...Bwahahahahhaha, ar trebui să te simți norocos tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

A ce misto laughing wow foarte multe. la mine sunt 15 fete

| AndreiWeisz a răspuns:

Ce clasa daca esti la facultate? In grupa zici tu? Eu am multe fete in grupa si nu vad baiul, am de unde alege laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta chiar nu mi se pare o problema reala, chiar deloc. Nu esti in scoala generala! O sa intalnesti tot felul de persoane, nu poti sa renunti pur si simplu pentru ca nu iti place ca sunt femei sau sunt barbati.
Vrei sa scapi de chestia asta? Pune-te in locul meu in liceu am fost 5 baieti si 30 de fete. Ce ai fi facut in locul meu? Te-ai fi lasat de scoala? Nu!
Gandeste-te ca ai ajuns acolo din pasiune pentru acel domeniu, nu pentru colegi.