| Dragosdoar a întrebat:

Sunt singurul care simte ca se prosteste cand sta pe tik tok? Aplicatia efectiv Imi stoarce creierul de energie. Mai e si foarte invaziva, Imi spioneaza pana si cele mai banale aplicatii din telefon.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu ma intreb daca am ramas singurul care nu are tik tok.

| 1onur a răspuns (pentru wildthing):

Nu ești singur frate.

| 1onur a răspuns:

Este nocivă pentru copii, adulți pot gestiona asta avem discernământul să putem înțelege cei bine cei rău dar ei fiindcă sănt copii nau habar de multe ce se întâmplă pe acolo și cât de rău le poate afecta cu Adevărat sănătatea și viața lor. Ei ia de bine și joacă tot ce văd ei acolo și nu-și dai seama căi afectează grav de rău... părinți lor dacă și ei folosesc tiktokul îți dai seama frate copii ăia sănt cei mai expuși la rău...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai... Uninstall

| RAY a răspuns:

Creierul se blocheaza daca dai scroll rapid, am patit si eu asta, in principiu uitate la ceva despre stiinta, tehnologie astfel el iti da recomandari in acest sens, la fel si google

| Dragosdoar explică (pentru wildthing):

Am cunostinte care surprinzator, nu au instalat tik tokul

| LisaJulie a răspuns:

Nu am Tik Tok și nici nu îl voi instala pentru ca am auzit ca acolo sunt numai prostii! Îți sugerez sa îl dezinstalezi

| JohnnydeFeer a răspuns:

Cea mai rea platforma din istorie.