| 1onur a întrebat:

Știați că mulți producători de film de la Hollywood și Disney Chanel sunt pedofili și mulți din ei sunt expuși descoperiți da ei în continuare încă sunt în libertate și continuă să abuzeze copii Adolescenți minori de ce "oamenii" ăștia încă sunt în libertate? Dece nu-s in închisori și lăsați liberi în societate

Răspuns Câştigător
| AndaAlexandra a răspuns:

Pentru că au putere și bani. Se pare că asta contează mai mult decât suferința și trauma unor minori

28 răspunsuri:
| UnchiulRamiz a răspuns:

Numai aia? Si la noi sunt in politica si cu influenta ce violeaza copii. MJ nu era pedo? Mafia e ca o caracatita peste tot in lume. Sa fac eu o nelegiuire ca ma inchid astia pentru un mizili cativa ani. Tie si frica sa nu te pui rau cu vreun interlop din greseala, ca iti da cutit ziua in amiaza mare in public. E o lume nebuna si bolnava in continua crestere, nu o sa vezi aplicarea legii in mod egal niciodata. La noi Pomohaci e in libertate cu toate ca au aparut victime la TV, e doar un exemplu.

| 1onur explică (pentru AndaAlexandra):

Aveți dreptate Doamnă AndaAlexandra. Bani și milioanele lor de dolari îi scapă de orice dosare penale și pedofilie infantilă asupra minorilor și adolescenți lor.

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Ai mare dreptate fratele meu cu Adevărat.

nicio lege nu le vine de nas își apără spatale unul altuia toți pedofili toți corupți toți proxeneți toți mafioți și noi sperăm să fie prinși sa putrezească in pușcărie cu toți pe când ei își iau arest la domiciliu cu condiție de lux pe 1 an Maxim apoi sânt lăsați liberi să-și bata joc de sufletul sănătatea viața la toți minori copii Adolescenți bolnavi ăștia pușcărie pe viață le trebuie fără niciun dreptate de avocați corupți

| Mindfulness a răspuns:

Și elitele ce conduce lumea din umbra tot așa sunt! Cei mai influenți oameni de planeta au deviații sexuale. In toate domeniile sunt specimene de astea, in politica sunt cei mai mari găinari sociopați, nu au deloc compasiune. Oricum sunt toți marionete, urmează ordine de la cei care conduc din umbra lumea, societățile secrete.
Cu bani nu poate să le facă nimeni rău, și dacă ar vrea nu pot că sunt implicati multi.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Adevărata fratele meu foarte Adevărat.

Toți oamenii lor din umbră sunt implicați și îi scot din toate mizeriile lor făcut cu intenți care mai de care bolnave murdare asupra copiilor minorilor adolescenți anul sânt răpiți maltratați violați de pedoflil și bolnavi mintali sa de-a Dumnezeu să ardă toți pe pământul ăsta cine are un singur gând murdar și infect cu un copil adolescenți și minor

Dacă prin un pedoflil din ăsta și Doamne Dumnezeule ferește face se leagă de un Copil sau fata pe stradă știu că mă duc la pușcărie știu că Dumnezeul nu mă va ierta da nici eu nul iert pe ăla cu Absolut nimic și la pușcărie sigur o sa fie pedofili nici acolo nu-i las pe lumea asta și acolo am să-i termin.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Am văzut că există o grupă de oamenii chiar la știri a dat am văzut luna trecută un grup de oamenii din Bulgaria 2 femeie și un bărbat erau și au răpit copii de pe străzi și îi vindeau eu traficați de organe

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Da se face trafic de copii! Trăim într-o lume nebuna, omoară cu bestialitate fetițe de 2-3 ani, le calca cu mașina!
Cei mai mulți nebuni nu sunt internați la psihiatrie, ei se afla in libertate.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Aia nu acționează așa la vedere sunt perverși. Să știi că nu toți pedofilii abuzează sexual copiii,unii se pot controla,sunt și psihopati care se pot controla,dar ăștia ce conduc lumea ăștia sunt marea problema, am auzit eu multe chestii nu mai vreau sa spun că am hateri pe aici și îmi dă raport. Ăștia de la noi nu scapă basma curată că nu au bani multi aia scăpa că fac parte din oamenii care controlează totul, ei schimba banii când vor ei daca vreau, orice bancnota poată să scoată și noi evident le urmam ordinele toată viața, muncim pe bani și ei violează copii sau fac ritualuri satanice și sex cu fete tinere toată ziua.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Nu mai frate gata mă nenorocești eu nu nu suport un copil sa văd că plânge păi dacă văd așa ceva în fața ochilor mei mă jur pe Dumnezeu și pe tot ce iubesc cu Adevărat da cu Adevărat pe lumea asta că pe șoferul ăla îl bag cu mâinile sub asfaltul ăla. Pe mine mă distruge când văd un copil că plânge...

Când merg la muncă frate este o grădiniță la câteva stați la in jos și mereu îi văd pe ăia mici cu gențile alea pe umeri lor și să-i vezi ca pinguini cum se chinuiesc sa facă și ei un pas să meargă da nu mă uit la ei mult îmi întorc privirea mă abțin să nu mă uit la ei fincă după Doamne Dumnezeule ferește se vreun părinte de mine înțelegi

Am cea mai mare slăbiciune sa văd un copil că plânge sunt distrus fac și pe câinilor și pe foca și pe maimuță și pe Tarzanu Ragutanul să-l facă să râdă bă au și un râs te distruge îți dă o fericire așa Doamne Dumnezeule...

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Unde sa ajuns... O să se ajungă mult mai grav mult mai rău pentru bani unde sa ajuns și ce face omul pentru bani...

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Lăsai frate pe hateri.

Și eu am fost înjurat ieri de unul în privat deodată la apucat pe el nu i-am zis nimic nebunul omul și l-am blocat bolnavii...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Da,pentru că sunt atei, ei nu au nici o lege nici o frica, nu cred in judecată de apoi, nu cred in nimic sunt nihiliști.

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

Si soldatii straini de la noi au placeri la copii. Nu mai tin minte multe, dar Cumpanasu zicea de Italia ca au la nivel inalt pedofili. UN POLITIST SAU SOLDAT/POLITICIAN CINE SA IL DEA IN GAT?

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Da reptilienii există? Am auzit de ei că ăștia sunt badigarzi lui Obama sau Biden la oamenii de stat și președinții

Și că de fapt in spatele lor sunt o familie care conduce lumea de secole cum ar fi familia rockăfelăr ăștia dețin toți bani din lume

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Exista,sunt înfiltrati in politica. Biden are și sosie robot, el e dement și senil, nu știe pe ce lume trăiește câteodată e rupt de realitate, nici nu știe unde se afla sau ce trebuie sa facă că președinte sau unde e ieșirea dintr-o clădire, are pierdere de memorie.

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Nu-i da nimeni în gat că ăia le dă la gât sa mănânce frate cine săi de-a în gât că dacă vreunul mârâi l-au șters de pe hartă cu tot cu cariera lui de pedofil bolnavii minalti obsedați sexuali

Le-au dat drumul in societatea la toți bolnavi minalti și acum nenorocescă toți Adolescenți și minori nu se mai pot îmbrăca copii cu vor va jegoși își dau filme bolnave

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Ba frate l-am văzut pe Biden ăla mă loat râsul îl țineau de mână nu avea săracul puterea sa urce două trepte sa ajungă la microfon îi puneau ăia întrebi el rămânea blocat.

Toți spun că iese garanta Trump și se termină nebunia cu Ukrania că o să facă el cică cu puțin o înțelegere să se termine războiul vezi cum plănuiesc ei tot din înainte și au făcut genocid cu familia Soldați copii omorâți pe degeaba din cauza la un tiran care în continuare ia viața multora necunoscut pe front

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Cred că face pipi și caka și paznicii ii schimbă scutecele laughing

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Toți interlopi toți proxeneți toți mafioți toți pedofili își dau cere de prietenie unul altuia pe tiktok și meciuri în gale RXF nu mai cum să-și spele bani rolling on the floor)rolling on the floor)) si eu spun ca din donați au vile apartamente mașini de jumate de milion de euro si ei nau pe o lună muncită in viața lor

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Nu-i dă nimeni în gat toți stau la aceași masă mâncă din aceași farfurie și dacă unul din ei are vreun dosar sau o problemă și iese la știri și este expus cu măgăriile care le fac ei toți se adună și se apără unul pe celălalt pentru că așa sau înțeles vor crește cu toți la garant și nici unul din ei nu se va vinde pe celălalt și nici unul dintre ei nul va lăsa pe celălalt să cadă vor mitui vor cumpăra cu orice suma toate mizeriile lor din dosarele lor cu fapte care mai de care murdare bolanave și averi din Proxenetism violuri cu minori Adolescenți care sânt drogați nenorociți din cauza lor și toate casele lor viele lor mașinile lor ANAFUL NU LE VEDE bine înțeles își iau și eu dreptul de acolo să se facă ne văzuți

| relian a răspuns:

Nu este adevarat laughing nu exista asa ceva ce spui tu, adica sa fie aia prinsi cu asa ceva si sa fie lasati in libertate.
In SUA nu se intampla asa ceva, adica sa fie prinsi cu asa ceva si sa nu le faca nimeni nimic, indiferent citi bani ai avea, mergi la bulau direct, nu discuta nimeni cu tine, poti sa fii si Hristos.

Nu stiu de unde ai auzit tu rahatu asta, dar nu-i adevarat, asta iti garantez.
Aici daca un copil ar spune la politie, sau cuiva ca a fost abuzat de un adult sexual, vine politia ti-a pus catusele, nici nu sta la discutie cu tine si te duce la bulau, chiar de nu-i adevarat.

Dupa daca se constata ca copilu o facut glume sau o mintit, da iti da drumu, dar in prima etapa, esti pus la pamint, bulanit, tot tacimu si apoi zic aia aaaa o fost o farsa laughing tu ramai bulanit, nici nusi cer aia scuze macar.

Stiu cazuri si din mai nimic, de adulti, femeia o sunat la politie, ca nu stiu ce i-a facut barbatusau, or venit politia lo bulanit, lo dus la arest laughing dupa nevastasa stati ca am zis si eu, dar nu m-a batut laughing dar omu o fost deja incatusat, bulanit.

Ce spui tu ca ar fi aia pedofili, tot ce se poate, dar nu sunt prinsi.Deci una e sa fii prins, alta doar sa spui, vorbe ca X ar fi pedofil.

Aici politia chiar vine si la de astia mai mari, gen peste 18 ani si ii intreaba, ba teo lucrat ala, tio facut ceva, teo mingaiat bla bla?

Poti sa te uiti la un film de asta documnetar cu o firma foarte suparata de aici din America unde pana si guvernu o intervenit sa-i dea jos, asa de tari ajunsese aia, pana la urma eu pus la pamint, dar pe sefu ala mare lo interogat, pe toti care au lucrat cu el eu interogat, o cautat sa zica car fi fost gay, dar nau descoperit absolut nimic, nici un de asta dealde 18 ani, modele, erau baieti si fete care pozau pentru imbracaminte, era o firma de imbracaminte, nici unu nu a zis ca macar ala sa se fi dat macar la ei, ori sa le fi propus ceva.

Dar ca firma sau dus la vale, iau pus la pamint tilharii laughing firma ajunsese sus de tot, faceau haine de nu-ti vine sa crezi, eu si acum am ceva haine de la ei de pe timpul ala, calitate de nu mai vezi asa ceva pe nicaeri.
Ajunsese ceva gen cum erau oamenii cu Michael Jakson laughing toata lumea vorbea numai de ei, toata lumea cumparau numa de la ei laughing eu asa am spus a fost magarie si ca toti au vrut sa-i puna la pamint ca prea isi luase avint.

Pina si guvernu o intervenit, pe baza ca ar fi fost rasisti. Chestia este ca ei nu angajau in magazinele lor decat vinzatori tineri, doar albi laughing si care aratau ca in reviste.

Sincer mie nu mi se parea ceva naspa chestia asta, pentru ca atunci cand vezi ca esti intimpinat si servit de o fata frumoasa, care iti vorberste foarte frumos, totul la ei era cum zic perfect, te simti mai bine nu?

Cind vine un de asta rapanos, imbract mai stiu eu cum, zici uitel si pe asta prins de ape laughing
Ei intr-adevar asta faceau, angajau doar oameni albi si care aratau f bine, atit baieti cit si fete, si tineri.
Nu vedeai de astia peste 30 de ani sau care sa arate banal, toti asa la linie.

Cum zic pe mine nu m-a deranjat, nici pe albi sau pe negri, totul o plecat de la indieni si arabi, care venise sa se angaje cu batic, cu chestiile alea ale lor si astia nu i-au primit nici la interviu, aia i-au dat in judecata apoi.

Dar niste raspanosi de astia nu aveau ei bani sa mearga in tribunale, de aia zic ca totul a fost arenjat sa-i dea jos.
Dupa ce lo dat jos pe sefu ala mare, sa dus de tot firma asta, inca e, dar nu mai face ce faceau odata, nici ca produse.

Seful lor, era unu de asta foarte, cum sa-i zic chitit sa faca totul perfect, orice imbracaminte trebuia sa fie aprobata de el, totul trecea pe la el, si doar daca era cum el credea ca trebuie sa fie, dupa se trecea la productie.

Magazinele lor pfff, frate aia dadeau cu parfumuri tot timpul pe haine, totu mirosea perfect, aerul era parfumat in magazine, se ardea parfumuri, vai de capu nostru ce magazine aveau aia.

Mie imi pare rau ca iau matrastit tilharii, dar asta e. De ce zic asta? E in legatura cu ce ai spus tu ca aia de unde spui ar fi pedofili.

Deci asta ce eu zic nu era pedofil, dar era suspectat car fi guy si l-au luat la verificari, na contat cine era si citi bani avea.

Deci nu e cum auzi tu la radio santuri prin RO sau ce va baga aia sub gusa acolo.

Nu ai vazut si pe michael jakson voiau sa-l faca, o venit copii aia vai ca nu stiu ce eu pipait bla bla, dar dupa nu stiu cit timp, aia era vraja marii, vii dupa citiva ani ca vai teo pipait bunicatu.

Nu zic ca ala no fi fost pedofil, dar sa-i faci ceva trebuie sal prinzi, sa ai dovezi.
Fara dovezi, aici nu te baga nimeni in sama.Deci daca aia or fi pedofili ce spui tu, iti garantez ca nu eu prins nimeni, is doar vorbe ca ar fi, ar face, ar drege.

| 1onur explică (pentru relian):

Toți proxeneți sunt pedofili toți mafioți sunt pedoflil iar acum fiindcă n-au cum să-și justifice bani murdari prin Măcelăriile masacrele și cum și-au bătut joc de minore forțate obligate să-și vândă sufletul și violate de pedofili diavoli cu haine de îngeri pe ei și parfumați aranjați sa pară in societate oamenii din cauza lor se întâmplă toate astea și au loc toate mizeriile astea cu toți pedofili și traficului de carne vie oamenii în toată firea dispare in ziua plină copii răpiți din cauza lor și ei nau o zi pușcărie acum își fac conturi pe tikok și își cu conturile lor false DONAȚII car si cum le-ar face "ABONAȚI" și uite așa își rulează ăștia si își spală hainele in același lighean și ai să vezi cum se filmează tot ei singuri cu dau la oamenii bani pe stradă si spune numele lui Dumnezeu "faceți bine" când ei distrug vieți Pentru distracțiile lor și bag oamenii copii minori nevinovați în spitale

Când despre musulmani eu nu-i suport pe nici măcar unul singur dintre ei nu mă interesează de ei căi ia sau nu la muncă cu baticul lor în cap câți nu port baticului ăla de ochiului lui și în ei zace numai răutate și dușmânie lăcomie prostie fără nici limită

Michael Jackson a fost o legendă a Rokului eu nu știam că există omul ăla până nu lau dat la televizor mort după am văzut ce făcea cu schemele lui dansurile lui cum se apleca fără să cadă și ce mai face el cu mâinile alea ale lui...

| 1onur explică (pentru relian):

Și America este aceași ciorbă de pește stai liniștit că și-a colo sânt pedoflil proxeneți fără număr nu cred eu că poliția de acolo este chiar așa săi întrebe pe copii dacă i-au deranjat ăia nu am cred in poliție de când cu cazul din Caracal de atunci mi-am pierdut ori fel de încredere Adevărată cu Adevărat in poliție n-au putut salva o fată care a fost bat jocorită de un pedofili criminal și fata ia sunat de mai multe ori le-a spus tot ei tot mai făcut nimic din cauza la polițiștii ăștia corupții câți oamenii nu-și pierd viața că nai habar decât sa de-a amenzi și să se plimbe cu mașina toată ziua

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Pedofilia are importanță, atunci când o practică neicanimeni.
Cine să aplice legea în cazul de față? Procurorii și judecătorii, care fac parte din sectele masonice și care la rândul lor practică pedofilia din cele mai vechi timpuri?
Vezi cazul în care în curtea unei biserici catolice, din America, au fost descoperite 52 de cadavre ale unor copii, majoritatea de sex masculin. Cadavre îngropate în urmă cu peste 50 de ani.
Clerul bisericesc nu a făcut nici un comunicat.

| 1onur explică (pentru WilliamQoilung2024):

Pai toți procurorii și interlopi proxeneți criminali pedofilii violatori stau la aceeasi masă își ascund toate faptele cruzi între ei pe banii grei sume imense ce poți lua apartamente cu vedere la mare acolo este "iertarea" lor banii.

| 1onur explică (pentru WilliamQoilung2024):

Sănt și preoți mafioți Sănt și preoți pedofili Sănt și preoți fără frica de Dumnezeu care fac violuri crime spălare de banii implicați în afaceri murdare Sănt și ăștia care folosesc numele lui Dumnezeu la vedere doar...