| Giulia911 a întrebat:

Știu ca e o întrebare aproape penibila,dar... întreb de curiozitate. Pierd timpul inutil uneori,nu des( Slava Domnului) pe tik tok. Și dau de clipuri in care lumea se LAUDA ca se imbraca de la Zara, și neliniștea mea e... voi de unde va îmbrăcați? laughing
Mai exista mulți oameni care se imbraca din piață sau de la magazinul de la coltul strazii? Eu nu mi-am mai luat o haina din piață de vreo 15 ani, iar asta nu pentru ca sunt bogata.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De pe eMAG, nu ma uit de unde sunt hainele, sa stea bine pe mine.

| MistarGoGu a răspuns:

Saracii cumpăra " brand-uri" sa PARA BOGATI! 3 din managerii firmei de securitate din Belgia unde lucrez au bani cu camionul DAR nu se rup în figuri cu mașini de 70 K euro sau haine de fite. Nici copii lor! La noi este chestia asta prosteasca de FALA!
Ținem mortis sa arătăm ce bengosi suntem dar avem 6 rate la banca pentru BeMeWeu, iPhone 16 și la sfârșit de luna ne indopam cu pâine și parizer!