| Ava1231 a întrebat:

Tot am auzit ca majoritatea fetelor vor baieti cu bani.
Nu prea inteleg cum vine asta... asa si? Ce daca au bani? Banii is ai lor, ai baietilor.
Mie personal mi se pare foarte jenant ca fata sa stai pe banii cuiva, asta in cazul in care cel de langa tine ar accepta mizeria asta. Plus ca o situatie financiara mult mai buna a lui decat a mea m-ar face sa ma simt prost nicidecum nu m-ar bucura ca "are bani"
Nu e o intrebare neaparat, e mai mult un subiect de discuție... oare chiar sunt fete ce stau cu baieti pentru ca vezi doame, au bani? Baietii accepta sa cheltuie cu ele?

12 răspunsuri:
| Willis a răspuns:

Din păcate da, sunt din ce în ce mai multe, care stau, sau caută numai dăia cu bani. Să nu cumva să obosească muncind pentru bani, să îi aibă așa de la un fraier.
Apoi ca tine, sunt pe cale de dispariție.
Bravo ție, ești cu, capul pe umeri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt multe fete care cauta baieti cu bani deoarece ele au crescut in sărăcie, sau unele daca nu gasesc baieti cu bani fac videochat si prostitutie deoarece parintii lor nu au bani sa le asigure toate mofturile lor haine genți pantofi de fițe, telefoane scumpe laptopuri si cluburi asta au multe fete in cap, multe pleaca in strainatate gîndindu se ca acolo îi asteapta cîinii cu covrigi in coadă, adica o viata imbelsugata, iar odata ajunse in țari ca Germania Anglia, Spania Italia, ajung sa se prostitueze deoarece pică in mîna traficantilor si proxenetilor, deci adio viață bună si luxul la care ele viseaza, foarte putine fete ajung realmente sa se casatoreasca cu barbati bogati, restul sunt povesti si vise de ale fătucilor. Iar baietii accepta sa cheltuiasca bani cu fetele ca ei nu o fac gratis, ei vor ceva la schimb sex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da.
2. Da.

| SilentRain a răspuns:

Replica favorita a frustraților, asta e o statistica făcută din mintea lor și nu are legătură cu realitatea
Nu zic că nu există fete materialiste, ele exista dar nu ne reprezintă pe toate

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Fetele nu vor baieti cu bani, vor baieti aratosi! Banii sunt un bonus!

| SilentRain a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Fiecare om vrea ceva diferit deci nu se poate generaliza
Ai cunoscut tu toate fetele de pe acest pământ, sau doar cele din Romania și ai vreo statica concreta?

| FOG92 a răspuns:

Nu vor neaparat tone de bani ci mai mult sa fie intretinute de respectivi

| Rux04 a răspuns:

Bună. Și eu și soțul muncim. Nu mi se pare normal să depinzi financiar de partener.

| Mayhem666 a răspuns:

Alea care fac acest lucru se numesc gold digger.
Sunt doar niste scursuri jalnice ale societatii, niste paraziti care se lipesc de aia cu bani, si cand banii se duc, sar la altul. Si asta nu e doar pentru femei, exista si destui barbati care fac asta.

| alexalx1234 a răspuns:

Sunt destule din păcate... Mai ales în orașe în genul Constanței...

| RAY a răspuns:

Daca ești urat te folosești de capitalul tău financiar pentru a o atrage lângă tine, așa ca ele fac pentru ca așa le învățam, eu peste tot unde intru bărbați vor doar sex, mai sunt si cățeluși care cred ca o pot f daca ii vb ca un cățeluș la ciclu, de aici si lipsa de seriozitate din partea lor, bărbați sunt prosti, imaturi, cretini, misogini, prostituția, sistemul actual au fost create de către masculi, sunt si băieți ca mine care am cunoscut iubirea si mereu au fost dezamăgiți fiind si posesivi, geloși la fel sunt si fete care se transforma in târfe tot cauza acestui sistem masculin