| 13ionelaionela88 a întrebat:

Toți bărbații prefera blondele
Și de ce le plac mai mult blondele decât orice alta culoare?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Unde scrie?

| user937483737banned a răspuns:

Sunt femei frumoase blondele si mai rare, ma refer la cele natural.

| 13ionelaionela88 explică (pentru wildthing):

Asta am observat

| 13ionelaionela88 explică (pentru user937483737banned):

Pai dacă e s.o luam asa roscatele este cele mai rare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi se pare unul din cele mai nerealiste mituri

| user937483737banned a răspuns (pentru 13ionelaionela88):

Nu mi plac, nu poti compara o rusoaica blonda cu ochi albastri si inalta cu una vopsita

| Mindfulness a răspuns:

Blondele sunt cele mai frumoase. Adevărații românii ( dacii ) nu corciturile de azi erau majoritatea blonzi! Blonde naturale nu vezi la orice la colț doar ciori vopsite.

| RAY a răspuns:

Este involuntar din păcate atracția fata de cineva că așa ești programat genetic, dar nu e adevărat că suntem atrași de blonde bine și așa 90% dintre bărbați nu contează pentru voi, aia frumoși, bogați, populari caută vor fete tinere, frumoase

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sunt proaste si usor de cucerit pentru sex.