| anonim_4396 a întrebat:

Tu ce ai face daca Marilyn Manson ar aparea in camera ta?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as speria si l-as intreba ce cauta in camera mea.laughing. Nu sunt fan Marilyn Manson, deci i-as arata usa sau i l-as prezenta vreunui prieten caruia ii place.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine e Marilyn Manson?

| SmartLier a răspuns:

Habar nu am. poate m-as speria. Nu il/o cunosc.

| Alastaiiiir a răspuns:

L-as intreba ce cauta la mine in camera iar dupa acea as cere un autograf. laughing

| PotcaPădurii a răspuns:

I-aş zice că nu-i dau ultima mea bere. Să facă bine şi să-şi ia una.

| BitchImfabulous a răspuns:

As fugi si nu m-as uita inapoi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Wtf? buuuu, cum sa nu stii cine e Marilyn Maonson?

| MarianWLF a răspuns:

As canta impreuna cu el piesa "This Is The New Shit" apoi am trage o betie zdravanawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ete ca eu este mai prost si nu stie cine este acest wom, e wom, nu?
Deci...cine e?:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cauta pe google.e un cantaret ascultai melodiile de pe you tube si cauta pe google de unde vine numele lui marilyn manson, adica de ce sia ales numele asta de scena si o sa iti dai seama de niste chestii

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pfff, nu imi place sa caut chestii care nu ma intereseaza. E suficient sa stiu ca-i cantaret.

Si ca sa raspund la intrebare, daca l-as vedea pe Marilyn asta la mine in camera l-as da in suturi afara ca mi-a violat spatiul privat.