| Loweeeee a întrebat:

Ufff damiti va rog niste idei de halowwen va rog mult *

8 răspunsuri:
| Biiiby a răspuns:

Poi depinde ce vrei sa facihappy Pentru acasa => Ai putea face panze de paianjeni din vata, aracet, il lasi la uscat si dupa il colorezi(marker sau carioci) Filme Horror muzica(Marlin Monson-This is Hallowen)...Pentru clasa=>Panza de paianjen(vata),pe bancile fiecaruia puteti lipi polistiren cu ziu nasterii anul,luna si data mortii(o data intamplatoare)Multe chestii fosforescenta, Dovleci(polistiren sau adevarati)Ul luc sumbru ar fi sa atarnati niste servetele(nazale) rupte si vopsite(negru, albastru, rosu etcc.), bucati de pix strivite puse pe jos (ar arata ca o sticla) Sper ca te-am ajutatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezaita.

| tmteo a răspuns (pentru Biiiby):

rolling on the floor) tu ai vazut prea multe filme ma

| K0sti a răspuns (pentru tmteo):

laughing

| Biiiby a răspuns (pentru tmteo):

winking Cam asa dar cateodata ajutalaughing)rolling on the floor

| tmteo a răspuns (pentru Biiiby):

Da da tu ai putea sa fi mentorul celor de la scoobydoo ca ai idei nu gluma...dar ai uitat sa zici si de dovleci cu lumanari in ei laughing.