| AdrianaBacescu a întrebat:

Unde au disparut Marian si Roxy Manelista, Nikita, Magda Ciumac, Fernando de la Caransebes? Stim ca erau pe val prin 2009-2010 datorita emisiunilor de la OTV.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca intr-adevar ai esuat la toate capitolele din viata, si mass-media e ultimul tau motiv de a trai, poti cauta personajele alea pe platformele de socializare, si eventual le poti sustine prostia, cu donatii.
Pe tiktok sunt majoritatea "artistilor" de rangul ala, cersesc cadouri ca sa-si rotunjeasca ajutoarele sociale.

| AdrianaBacescu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai erau si Fulgy si Marga de la Clejani acum 3-4 ani cu drogurile.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Da, mari personalitati.
Nu vrei sa vorbim si despre stivuitoristi si faiantari? laughing
Modelele noastre in viata, ar trebui sa faca mai multe decat sa respire.

| AdrianaBacescu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mai erau Sanziana si Tonciu.

| alina2k18 a răspuns:

Nikita, magda, fernando i-am vazut in liveuri pe tiktok.
Inclusiv zavoranca, luis lazarus si altii.

| RAY a răspuns:

Au fost la auschwitz survivors, eu le am aprins gazul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au intrat într-un con de umbră.
Vezi tu, faima care vine ușor, se duce la fel de repede.

| AdrianaBacescu explică (pentru alina2k18):

Luis Lazarus umbla mereu cu Sosoaca.