| ROB3RT89 a întrebat:

Unii omeni au probleme,sentimentale sau mai rau,psihice...
Doamne fereste,nu e nici de ras dar nici de plans!
Ei au probleme,cer si ajutor,dar nu specializat.
Cer aici,si daca indraznesti sa le spui ceva logic si relevant,trebuie sa te adaptezi cerintelor lor.
Altfel esti catalogat ca fiind un arogant sau o persoana care nu intelege problema lor...
Eu zic asa,fratilor maturizati-va si stop TPU si mai ales,stop categoria dragoste si sex...
Unu vrea sa fac sex in vagon,altul place o fata si nu stie cum sa procedeze, alta si-a bagat un castravete in vagin si se teme ca ramane gravida.
Prostii, stiu, dar asta e realitatea si starea in care se afla site-ul la ora actuala.
Veteranii, care mai sunt, va mai amintiti ce atmosfera ce era pe site in 2011?!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu esti obligat sa le citesti intrebarile, nu vad nimic rau in a cere sfaturi in a conversa cu o fata sau a intreba ceva de sarcina, bts, mai sunt si frustrati, complexati, barbati in general sunt prosti si trebuie sa dovedeasca asta cu fiecare ocazie vezi pe unu care pune intrebari scarboase care demonstreaza ce spun eu

| Speed99 a răspuns:

Majoritatea cersesc atentie, dar asta nu scuza faptul ca-s niste prosti.

| Fatamuntilor a răspuns:

E vacanta, lumea se plictiseste, si se face caterica! Oricum Dragoste &Sex e,, teren minat''.Nu e de mirare, prostia predomina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/ -> Selectare categorii ignorate -> Modifica = https://i.makeagif.com/media/10-04-2013/YnKTvi.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt veteran. Mai urmăresc siteul la câteva zile.
Găsești numai fani anime fatalai beta care vor să agațe căprioare alintate, spam-uri de la useri precum chifteaua crocanta - sunt cele mai apreciate de adminotarzi postările lui de psihopat care viruseaza categoria Conversații. Chatul offtopic despre echipe de fotbal de la Drimmero este la fel foarte apreciat.

Apropo nu mai exista admini pe TPU. Din moment ce nimeni nu mai răspunde de ordinea acestui site. Și le place doar sa ii lingi în gaaoaza ca să facă ce ii rogi. Altfel oficial îți demonstrează că le place haosul pe aici.
Și foarte bine. Asta vom și face daca tot își bat joc.

TPU e doar un spatiu publicitar guvernat de copii prosti și analfabeți (mai ales cei funcționali).

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare asta!

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns:

Stiu fata, situl asta a ajuns de tot rasul.
Raspund cand si cand ca sa nu creada lumea ca am muritrolling on the floor
Un adimin la cateva sute de mii de utilizatori, nu conturi putin, nu tin partea lor e clar.
Nu am sesizat niciun utilizator de aproape un an.Imi vad de treaba mea. Vorba cuiva de aici,, Situl lor, borsul lor'!

| Adry05 a răspuns:

Mie mi se pare ca totusi e mai bine acum pe site decat mai demult, folosesc contul de aproximativ 6 ani, parca nu mai sunt atatea intrebari retar.de ca atunci, acum gasesti mult mai multe intrebari serioase pe subiecte de bun simt, probabil pentru ca copiii acum au mai multe surse de informare si cat de cat au mai dezvoltat simtul ridicolului, adica de a nu posta toate tampeniile aici.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Se putea sa nu apara si drimmero in discutia ta,, se putea?