| AndutzaAndu a întrebat:

Va invit la o petrecere organizata de mine...nu-i nicio ocazie speciala... ce ziceti? veniti? am manacare buna...muzica buna...big grin

Răspuns Câştigător
| JesterRO a răspuns:

Stau in bucuresti dar nu ma dor picioarele!
inca mai e valabila ocazia!? Caci sunt foarte dornic sa-mi fac prieteni noi si sa te cunosc, o persoana foarte deschisa si de treabahappy! te pup!

38 răspunsuri:
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Cand unde si ce utilizatori mai vin?
Tre sa aduncem si caduori?

| AndutzaAndu explică:

Nu nu...sunt invitati toti utilizatorii TPU din partea mea

| AndutzaAndu explică:

Nu mai vine nimeni?thinking

| lenyia a răspuns:

Adica ii inviti pe toti 20929? cred ca sunt toti... buluc la usahee hee

| AndutzaAndu explică:

Pai cei care vor sa vina...care nu, nulaughing

| CevaNormal a răspuns:

Ihaaaaaaaaa let's shake our bodyes...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem din orase diferite iubita mea, tu de unde esti?

prfml
| prfml a răspuns:

Avem loc cu totii? happy

| AndutzaAndu explică:

Am si prajituri, am si clatite, inghetata cu ciocolata, cu vanilie

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, da, da... Unde? Cand? Vin si baietii? Bere este? Pot sa pregatesc ceva?

| AndutzaAndu explică:

@prfml:daaaaaa, aveti loc toti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, pe la 20 e bine?

| AndutzaAndu explică:

Pai ar trebui sa vina si niste baieti, nu? daca nu atunci facem o petrecere a noastra asa ca intre fetelaughing

da, si bere si whisky si vodca care vrea @ardnazur1961

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Iauzi \dancing venim cu totiiii dar unde staibatting eyelasheshee hee

| AndutzaAndu explică:

In jud mures, in reghinbig grin

| psiholoaga a răspuns:

Tot citeam pe aici raspunsurile si m-am entuziasmat, pana am aflat unde stai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andutza, ma primesti si pe mine? happy apropo, petrecerea de saptamana trecuta a disparut, nu i-am mai dat de urma...

| AndutzaAndu explică:

@psiholoaga... dar dc?

@nekane, cu mare placerelove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andutza, eu vin, chiar nu glumesc, dar sa nu imi mai dati de baut, ca saptamana trecuta m-ati trimis repede la nani rolling on the floor

| AndutzaAndu explică:

@nekane:iti dau de baut la greu....cat vrei....pai de ce te-ai dus la nani data trecuta?

| AndutzaAndu explică:

Ahh, scuze nu am citit eu binehappypai nu iti mai dau de baut daca nu vreirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andutza, eu am spus ca nu beau, ca nu am treaba cu bautura, eu v-am oferit voua si voi m-ati imbatat si pe mine laughing cine mai putea sa stea? laughing

| AndutzaAndu explică:

rolling on the floorda, ai dreptate... da, ce noi sa fim bete si tu nu?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andutza, pai eu ramaneam treaza ca sa va supraveghez, asta era gandul meu, acum ma gandesc ca, cine stie ce ati facut voi pe acolo dupa ce m-a luat somnul? degeaba nu ne-au scos petrecerea din grafic rolling on the floor

| AndutzaAndu explică:

Daaaaaa...mamica noastrarolling on the floorpai nu mai stiu ce s-a intamplat dupa aceea... apropo, au fost fff bune clatitele cu ciocolata...mai faci si alta data?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andutza, cand vin la party aduc cateva, nu prea multe ca saptamana trecuta am facut abuz, inca sunt la dieta laughing

| AndutzaAndu explică:

Pai sa aduci cateva ca au fost delicioase...eu deja am pus vreo 2-3 kilutze pe minerolling on the floorla party-ul trecut am fost eu si ursulika care am vrut multe clatite de-aia, vezi?laughing

| Pho3nix a răspuns:

Hai ca vin acu.
Ma duc sa-mi iau avionul. Lasa geamurile deschise ca intru direct pe geam cu avionul.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai idee cam cati utilizatori TPU sunt?laughinglaughing

Pfffff`...inchiriaza toata Timisoara` si venim:Xlaughinglaughing

(Exagerezblushing)

| AndutzaAndu explică:

@Yssa:Wow! inchiriez Casa Poporului...cred ca e destul de mare rolling on the floorrolling on the floor